Hakkımda

Merhaba ben Timur Demir.

Girişimcilik, teknoloji ve pazarlama alanlarıyla ilgileniyorum. İlgilendiğim konular hakkında yazmayı, öğrendiğim şeyleri aktarmayı seviyorum ve bu blog vasıtası ile de bunları yapmayı amaçlıyorum.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden Haziran 2019’da mezun oldum ve Ağustos 2019 itibariyle de Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Tezli Yüksek Lisans programı öğrencisiyim.

Birkaç girişim denemem oldu ve şu an Tiyatrografi ismini verdiğim Tiyatro bilgi kaynağı projem ile uğraşmaktayım. Bunun yanı sıra freelance projelerle de ilgilenmekteyim. Ürün ve proje yönetimi, UI/UX, front-end ve back-end geliştirme ile de ilgileniyorum; freelance işlerde de bu alanlarda destek oluyorum.

Temel tutkum girişimcilik olduğu için bir girişimciyi ilgilendiren hem mesele ile uğraşmaya çalışıyorum. Girişimcilikte temel ilgi odağım ise yazılım tabanlı girişimler.

Yazdığım konular ise ağırlıklı olarak burada bahsettiğim konular ekseninde oluyor. Bunun yanı sıra 2017-2018’de Jagiellonian Üniversitesi‘nde (Krakow, Polonya) Erasmus öğrencisi olduğum dönemde edindiğim tecrübelerden bahsetmek istesem de bunu genellikle erteliyorum.

Hakkımda daha çok bilgi almak için Linkedin profilimi ziyaret edebilirsiniz ya da bana E-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.